Casa Vagon Isla Bendita
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Αθλητικές δραστηριότητες Υδάτινο πάρκο |
| Σπα & Ευεξία Τζακούζι | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Vagon Isla Bendita San Sebastian μπορεί να φιλοξενήσει έως 3 επισκέπτες, και τους παρέχει την ευκαιρία να χαλαρώσουν στο τζακούζι.
Οι παροχές μπανίου στη βίλα με 1 μπάνιο περιλαμβάνουν επίσης μπανιέρα σπα, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Οι ανέσεις μπάνιου περιλαμβάνουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Κατά τη διαμονή σ' αυτή τη βίλα οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στη μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, γυάλινα σκεύη.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Τζάκι
- Ανιχνευτές καπνού
Γεύματα και ποτά
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Υδάτινο πάρκο
- Κήπος
- Τζακούζι
- Πισίνα με θέα
Υπηρεσίες
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Casa Vagon Isla Bendita;
Οι πελάτες της η Casa Vagon Isla Bendita μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Αγουντίγια από η Casa Vagon Isla Bendita;
Η Casa Vagon Isla Bendita απέχει 35 χλμ. από το Αγουντίγια. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Vagon Isla Bendita;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Vagon Isla Bendita θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα.