Casa Vagon Isla Bendita
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Sportactiviteiten Aquapark |
| Spa en ontspanning Jacuzzi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Casa Vagon Isla Bendita San Sebastian van 64 vierkante meter biedt een bubbelbad voor een ontspannen ervaring en bevindt zich op 3 km afstand van de Cascada Gozalandia.
Museo de Historia is binnen 25 minuten loopafstand gesitueerd.
De 1-badkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een bubbelbad, een apart toilet en een douche. Er zijn ook badlakens.
Deze hut heeft een kitchenette uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, glaswerk.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Open haard
- Rookdetectors
Horeca
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Aquapark
- Tuin
- Jacuzzi
- Zwembad met uitzicht
Diensten
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Vagon Isla Bendita?
Gasten van Casa Vagon Isla Bendita kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Casa Vagon Isla Bendita van de luchthaven Rafael Hernandez?
Casa Vagon Isla Bendita ligt op 37 minuten rijden van de luchthaven Rafael Hernandez. - ❓
Is er een keuken in Casa Vagon Isla Bendita?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Vagon Isla Bendita. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in deze hut?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in deze hut. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Casa Vagon Isla Bendita waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Casa Vagon Isla Bendita kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.